mercredi 25 juin 2014

internetowa przyjaciółka

Nowości nie odkryję jak powiem, że w internecie można znaleźć dosłownie wszystko.
- Ciekawe, przydatne informacje, jak i te mniej przydatne i zupełnie bzdurne. Można znaleźć rodzinę rozrzuconą po świecie. Przyjaciół. Znajomyc bliskich i tych dalszych. Przy odrobinie szczęścia i chęci złowimy przyszłego męża lub żonę. Spotkamy masę krętaczy. Ludzi pełnych złej woli, bezwstydnych i grubiańskich. 

Ale także, po drugiej stronie monitora niejednokrotnie spotkamy osobę, ktorej ciepłe słowo nas wzmocni, a miły gest chwyci za serce. I właśnie takiej osobie chciałam dziś publicznie podziękować za bezinteresowny trud jaki włożyła, aby sprawić mi niespodziankę i radość. Zobaczcie co internetowa przyjaciółka jest w stanie zrobić dla osoby zupełnie jej nieznanej.Wszystko ręcznie wykonane.Piękne i kolorowe.


Dziękuję.

5 commentaires:

 1. Same cudowności dostałaś. :)

  RépondreSupprimer
 2. To prawda, internet daje nam mnóstwo możliwości, zarówno złych jak i dobrych, ja jednak wolę patrzeć na pozytywy :)
  xwelcome-to-my-circusx.blogspot.com

  RépondreSupprimer
 3. święta prawda i zgadzam się z tymi słowami w 100% Nie ma co:D Dziewczyna się postarała, a mieć taką przyjaciółkę to naprawdę wielki skarb o który trzeba również dbać <3

  RépondreSupprimer
 4. Super rzeczy! Wlasnorecznie zrobione najbardziej cieszą!

  RépondreSupprimer

Może odnajdziesz tu coś, co Cię zainspiruje. A może napiszesz kilka słów , które staną się dla mnie inspiracją…(krytyka mile widziana)