samedi 12 mai 2012

czas pędzi ...

  Mam pytanie do garstki ludzi, którzy mnie tu czasem odwiedzają- czy to tylko ja odnoszę takie wrażenie, że czas  pędzi jak dziki? 


Już połowa maja za nami. I nie dość, że połowa maja to w dodatku już weekend... ... i  za momencik maj pójdzie w niepamięć... i czerwiec, i lato. I wakacje! 
 .

Ta myśl mnie do żywych przywróciła, bo powoli zaczynałam przyjmować pozycję horyzontalną, by legnąć w gruzach i dokonać żywota ze zmęczenia


        Muzyka na dziś ...
                             

3 commentaires:

  1. masz rację, dobrze jest cenić każdą godzinę, minutę, sekundę, ja też czasem o tym zapominam :)

    RépondreSupprimer
  2. I ja tu jestem :) odkrylam twego bloga dzieki twojej wizycie u mnie; obie mialysmy taka sama refleksje o uciekajacym czasie; stwierdzam, ze tego typu blogi najbardziej lubie- o wszystkim, refleksyjne notki, to jest to! chetnie bede cie odwiedzac, ale nie mam pojecia gdzie u ciebie jest jakas lista obserwujacych twoj blog; jesli nie masz to stworz cos takiego, prosze, bo wtedy mam na bieaco posty zamieszczane przez autorow blogow, ktore obserwuje, milej niedzieli :)

    RépondreSupprimer
  3. Ja się zgadzam z koleżanką nade mną. chciałam dodać Cię do obserwowanych, ale albo jestem ślepa, albo nie masz tu. jak już zrobisz to chętnie będę Cię obserwować i może Ty mnie też ;)

    RépondreSupprimer

Może odnajdziesz tu coś, co Cię zainspiruje. A może napiszesz kilka słów , które staną się dla mnie inspiracją…(krytyka mile widziana)